23 Haziran 2014 Pazartesi

bazen bir sey yapmanıza kalmaz ...

Cem Yılmaz 2014'e bekar giriyor! Evlilik onu agresifleştirmiş miydi? Cansu Dere'ye mi dönecek?

geçen arkadaşlarla konuşurken fark ettim çok magazin seyretmiyor olmama rağmen ünlülerin dünyasında ne olup bitiyor biliyorum yenilerin değil ama eskilerin :)

konu eski Türkiye güzelinden açıldı. nasıl zayıf olduğundan. o kadar zayıf olmak yakışmıyor. ama eşi öyle istiyormuş. oysa Türkiye güzeliyken hafif balık etli güzeldi. onun yıllardır evini ailesini bir arada tutmak için çabaladığını biz çok mutluyuz mesajını vermeye çalıştığını düşünüyorum. boşanma dedikoduları vardı doğru mudur bilinmez ama şaşırmam da doğrusu. onlar evlendikleri vakit üzülmüştüm ben. esas oğlan şarkıcı kızımızı bırakıp onunla evlenmişti. haksızlığa uğradığını düşünmüştüm. 

aynı şeyi Cansu için de düşünmüştüm. Özgü içinde ... erkekler uzun süre birlikte oldukları kişilerden çeşitli sebeplerle ayrılıp ki bu sebepler ya evlilik korkusu ya biz anlaşabilir miyiz ? düşüncesi bla bla bla oluyor, hemen ardından bir başkasıyla aniden evleniyorlar. 

Fakat bu işlerde birinin en küçük ahı varsa ya da haksızlığa uğramışsa hemen bu dünya da acısı çıkıyor. 
meşhur bir söz vardır ya yuva yıkanın yuvası olmaz diye o söz aslında evlilik babında söylenmiş bir söz değil. birinin canını yakmışsanız er ya da geç aynı yerden kırıyor kader...

3 yorum:

 1. cansunun derdi annem ile beni de geriyor :D bir de kenan imirzalıoğlnun uzatmalı sevgilisi vardı yazık oda asker yolu bekledi yıllarca sonra tekmeyi yedi :D
  var yani annemle öyle vah vah dediğimiz. ve ahu olayında sen gibi düşünüyoruz :D

  YanıtlaSil
 2. bak bunun bir örneği de şimdi engin altan da var. özgeye çok üzüldüm. bengüye de oldu aynı durum. bu adamların yanındaki kadınlara da üzülüyorum. kenanın ex i evlendi. ondan sonra evlenemez diye düşünüyodum ben ama böyle iyi toparlananlara da hayranım :)

  YanıtlaSil
 3. Ne denir bu tiplere bilemiyorum hakikaten merak etmesek de o kadar çok haber oluyorlar ki istemiyorsan hayatlarını bilme yani bir şekilde zorla öğreniyorsun :)

  YanıtlaSil

yes comment ....